Pradeep Nathan et al.
Alessandro Nicoli et al.
Ian Winfield et al.
Flavio Ballante et al.
Alastair Brown et al.
Duuamene Nyimanu et al.
Jon Palacios-Filardo et al.
Laura Jenkins et al.
Morgan Thomas et al.
Miles Congreve et al.
Joshua Frenster et al.
Sean Colloby et al.
Morgan Thomas et al.
Lisa Stott et al.
Marton Vass et al.
Marta Arimont et al.
Ali Işbilir et al.
David Favara et al.
Charlotte Bakker and Samantha Prins et al.
Charlotte Bakker et al.
Inna Slynko et al.
Attila Egyed et al.
Tasia Amelia et al.
Kirstie Bennett et al.
Georgi Kanev et al.
Joshua Frenster et al.
Matilda Shackley et al.
Anna Delamarre et al.
Charlotte Bakker et al.
Pradeep Nathan and Geor Bakker
James Errey and Cedric Fiez-Vandal
Martha Sommer et al.
Kirstie Bennett et al.
Sean Colloby et al.
Anthony Davenport et al.
Willem Jespers et al.
Amanda Kennedy, Linda Sundström et al.
Karol Nass et al.
Alexandra Borodovsky et al.
Francesca Deflorian et al.
Sarah Bucknell et al.
Miles Congreve et al.
Francesca Deflorian et al.
Mathieu Rappas et al.
Rie Suzuki et al.
Nenad Medic et al.
Salas Joaquin J; Martinez-Force Enrique; Venegas-Caleron Monica; Aznar-Moreno Jose Antonio; Garces Rafael; Harwood John L; Moreno-Perez Antonio J; Ruiz-Lopez Noemi; Serrano-Vega Maria J; Graham Ian A; et al
Hothersall J Daniel; Bussey Charlotte E; Scott James S; Brown Alastair J; Dale Ian; Rawlins Philip
Hothersall J Daniel; Brown Alastair J; Dale Ian; Rawlins Philip
Bergsdorf Christian; Bernet Pascal; Schopfer Ulrich; Ottl Johannes; Duckely Myriam; Fiez-Vandal Cedric; Sykes David A; Charlton Steven J; Aussenac Sonia
Jones Christopher R; Jones Christopher R; Hatley Oliver J D; Ungell Anna-Lena; Ungell Anna-Lena; Hilgendorf Constanze; Peters Sheila Annie; Rostami-Hodjegan Amin
Graaf Chris de; Donnelly Dan; Wootten Denise; Lau Jesper; Sexton Patrick M; Miller Laurence J; Ahn Jung-Mo; Liao Jiayu; Fletcher Madeleine M; Yang Dehua; et al
Soave Mark; Stoddart Leigh A; Woolard Jeanette; Hill Stephen J; Brown Alastair
Andrews Steve; Congreve Miles
Hatley Oliver J D; Rostami-Hodjegan Amin; Jones Christopher R; Galetin Aleksandra; Rostami-Hodjegan Amin
Hatley Oliver J D; Rostami-Hodjegan Amin; Hatley Oliver J D; Galetin Aleksandra; Rostami-Hodjegan Amin; Jones Christopher R
Hothersall J Daniel; Torella Rubben; Humphreys Sian; Hooley Monique; McMurray Gordon; Nickolls Sarah A; Brown Alastair
Andersen Jacob Lauwring; Lindberg Samsa; Langgard Morten; Maltas Philip J; Ronn Lars Christian Biilmann; Bundgaard Christoffer; Strandbygaard Dorthe; Thirup Soren; Watson Stephen P
Ayoub Mohammed Akli; Crepieux Pascale; Poupon Anne; Reiter Eric; Ayoub Mohammed Akli; Ayoub Mohammed Akli; Koglin Markus; Parmentier Marc; Parmentier Marc; Pin Jean-Philippe; et al
Prati Federica; Bottegoni Giovanni; Cavalli Andrea; Bottegoni Giovanni; Bolognesi Maria Laura; Cavalli Andrea
Horsburgh Karen; Duncombe Jessica; Fowler Jill H; Wardlaw Joanna M; van Agtmael Tom; Harvey Adam; Miller Alyson; Quinn Terry J; Touyz Rhian M; Work Lorraine M; et al
Ellery Jonathan; Dickson Louise; Cheung Toni; Ciuclan Loredana; Bunyard Peter; Mack Stephen; Buffham William J; Farnaby William; Mitchell Philip; Brown Daniel; et al
Monte Didier; Clantin Bernard; Dewitte Frederique; Lens Zoe; Rucktooa Prakash; Verger Alexis; Villeret Vincent; Rucktooa Prakash; Pardon Els; Steyaert Jan; et al
Sarah Mancini et al.
Pablo Emiliano Tomatis et al.
Amanda Wakefield et al.
Tony Warne et al.
Barry O'Neill et al.
Giulio Mattedi et al.
Diamantopoulou, E., et al.
Arimont, M., et al.
Langmead, C.
Mason, J.
Cooke, R.
Bortolato, A., et al.
Mace, O. J., Marshall, F
Christopher, J., Congreve, M., Deflorian, F., Marshall, F.
Erskine. D., et al
Vass. M., et al
Schöppe, J, et al.
Ehrenmann, J, et al.
Bortolato, A, Tehan, BG, Smith, RT & Mason, JS
Vass, M, et al.
Congreve, M, Brown, GA, Borodovsky, A & Lamb, ML
van der Doef, TF, et al.
Brown, DG, et al.
Christopher, JA, et al.
Decherchi, S et al.
Robertson, N, et al.
Rucktooa, P, et al.
Jespers, W, et al.
Soave, M, et al.
Borodovsky, A, et al.
Deganutti, G, et al.
Weinert, T, et al.
Congreve, M, Oswald, C & Marshall, FH.
Cheng, RKY, et al.
Schuetz, DA, et al.
Hutchings CJ, et al.
Jazayeri, A, et al.
Doré, AS, et al.
Cheng, RKY, et al.
Congreve, M & Andrews, S.
Nathan, PJ, et al.
Cooke, RM & Congreve, M.
Kuhne, S, et al.
Calmet, P, et al.
Lee, S, et al.
Marshall, FH.
Magnani, F, et al
Christopher, JA, Doré, AS & Tehan, BG.
Jazayeri, A, Andrews, SP & Marshall, FH.
Tehan, BG & Christopher, JA.
Segala, E, et al.
Jazayeri, A, et al..
Congreve, M, & Christopher, JA.
Weiss, DR, Bortolato, A, Tehan, B & Mason, JS.
Hošek, P, Toulcová, D, Bortolato, A & Spiwok, V.
Christopher, JA, Aves, SJ, Bennett, KA, Doré, AS, Errey, JC, Jazayeri, A, Marshall, FH, Okrasa, K, Serrano-Vega, MJ, Tehan, B, Wiggin, GR & Congreve, M.
Andrews, SP & Cox, RJ.
Harpsøe, K, et al.
Sato, T, Baker, J, Warne, T, Brown, GA, Leslie, AGW, Congreve, M & Tate, CJ.
Andrews, SP, Aves, SJ, Christopher, JA & Nonoo, R.
Bortolato, A, Deflorian, F, Weiss, DR & Mason, JS.
Mace, O, Tehan, B & Marshall, FH.
Cooke, RM, Brown, AJ, Marshall, FH & Mason, JS.
Kean, J, Bortolato, A, Hollenstein, K, Marshall, FH & Jazayeri, A.
Piscitelli, CL, Kean, J, de Graaf, C, Deupi, X.
Errey, JC, Doré, AS, Zhukov, A, Marshall, FH & Cooke, RM.
Jazayeri, A, Dias, JM & Marshall, FH.
Congreve, M & Cooke, R.
Jazayeri, A & Marshall, F.
Christopher, JA, Aves, SJ, Brown, J, Errey, JC, Klair, SS, Langmead, CJ, Mace, OJ, Mould, R, Patel, JC, Tehan, BG, Zhukov, A, Marshall, FH & Congreve, M.
Segala, E, Errey, JC, Fiez-Vandal, C, Zhukov, A & Cooke, RM.
Congreve, M, Doré, AS, Jazayeri, A & Nonoo, R.
He, X, Robertson, N, Jazayeri, A, Gasperina, AG, Schertler, G & Li, X.
Isberg, V, de Graaf, C, Bortolato, A, Cherezov, V, Katritch, V, Marshall, FH, Mordalski, S, Pin, J-P, Stevens, RC, Vriend, G & Gloriam, DE.
Bennett, K, Doré, AS, Christopher, JA, Weiss, DR & Marshall, FH.
Christopher, JA.
Koglin, M & Hutchings, CJ.
Doré, AS, Okrasa, K, Patel, JC, Serrano-Vega, M, Bennett, K, Cooke, RM, Errey, JC, Jazayeri, A, Khan, S, Tehan, B, Weir, M, Wiggin, GR, & Marshall, FH.
Koglin, M & Hutchings, CJ.
Bortolato, A, Doré, AS, Hollenstein, K, Mason, JS & Marshall, FH.
Tehan, BG, Bortolato, A, Blaney, FE, Weir, MP & Mason, JS.
Andrews, SP, Brown, GA & Christopher, JA.
Hollenstein, K, de Graaf, C, Bortolato, A, Wang, M-W, Marshall, FH & Stevens, RC.
Congreve, M, Dias, JM & Marshall, FH.
Andrews, SP, Mason, JS, Hurrell, E & Congreve, M.
Hutchings, CJ, Cseke, G, Osborne, G, Woolard, J, Zhukov, A, Koglin, M, Jazayeri, A, Pandya-Pathak, J, Langmead, CJ, Hill, S, Weir, M & Marshall, FH.
Mould, R, Brown, J, Marshall, FH & Langmead, CJ.
Mason, JS, Bortolato, A, Weiss, DR, Deflorian, F, Tehan, B & Marshall, FH.
Bortolato, A, Tehan, BG, Bodnarchuk, MS, Essex, JW & Mason, JS.
Hollenstein, K, Kean, J, Bortolato, A, Cheng, RKY, Doré, AS, Jazayeri, A, Cooke, RM, Weir, MP & Marshall, FH.
Christopher, JA, Brown, J, Doré, AS, Errey, JC, Koglin, M, Marshall, FH, Myszka, DG, Rich, RL, Tate, CG, Tehan, B, Warne, T & Congreve, M.
Bennett, KA, Tehan, B, Lebon, G, Tate, CG, Weir, MP, Marshall, FH & Langmead, CJ.
Cooke, RM, Koglin, M, Errey, JC & Marshall, FH.
Christopher, JA & Congreve, M.
Andrews, S. P. and Tehan, B.
Christopher, JA.
Chen, D, Errey, JC, Heitman, LH, Marshall, FH, IJzerman, AP & Siegal, G.
Owen, RL, Axford, D, Nettleship, JE, Owens, RJ, Robinson, JI, Morgan, AW, Doré, AS, Lebon, G, Tate, CG, Fry, EE, Ren, J, Stuart, DI & Evans G.
Mason, JS, Bortolato, A, Congreve, M & Marshall, FH.
Congreve, M, Langmead, C & Marshall, FH.
Langmead, CJ, Andrews, SP, Congreve, M, Errey, JC, Hurrell, E, Marshall, FH, Mason, JS, Richardson, CM, Robertson, N, Zhukov, A & Weir, MP.
Congreve, M, Andrews, SP, Doré, AS, Errey, JC, Hollenstein, K, Hurrell, E, Langmead, CJ, Mason, JS, Ng, IW, Tehan, B, Zhukov, A, Weir, MP & Marshall, FH.
Doré, AS, Robertson, N, Errey, JC, Ng, I, Hollenstein, K, Tehan, B, Hurrell, E, Bennett, K, Congreve, M, Magnani, F, Tate, CG, Weir, MP & Marshall, FH.
Zhukov, A, Andrews, SP, Errey, JC, Robertson, N, Tehan, B, Mason, JS, Marshall, FH, Weir, MP & Congreve, M.
Congreve, M, Langmead, CJ, Mason, JS & Marshall, FH
Rich, RL, Errey, J, Marshall, F & Myszka, DG.
Lebon, G, Warne, T, Edwards, PC, Bennett, K, Langmead, CJ, Leslie, AGW & Tate, CG.
Congreve, M, Rich, RL, Myszka, DG, Figaroa, F, Siegal, G & Marshall, FH.
Lebon, G, Bennett, K, Jazayeri, A & Tate, CG.
Robertson, N, Jazayeri, A, Errey, J, Baig, A, Hurrell, E, Zhukov, A, Langmead, CJ, Weir, MP & Marshall, FH.
Hutchings CJ, Koglin M, and Marshall FH.
Marshall FH and Foord SM.
Langmead C.
Errey, JC & Marshall, FH.
Congreve, M & Marshall F.
Congreve, M, Bortolato, A, Brown, G & Cooke, RM.